Hakkımızda

Narcisoparfume 2014 yılından beri "Tüm Parfümler" başlığı altında sizleri niche parfüm dünyasına ulaştıran marka...

Türkiye'de kozmetik sektörüne farklı ve yenilikçi bakış açısıyla yaklaşıp, ilkleri yaşatmayı ilke edinmiş bir marka olarak Türkiye'nin ilk interaktif ve güvenilir parfüm mağazası...

İlk olmanın vermiş olduğu haklı gururla sizleri her geçen gün yeni koku çeşitleriyle buluşturan, kurulduğu günden bu yana ürün ve hizmet kalitesini sürekli yükselterek sektörüne öncülük etmeye devam ediyor.

Dünyaca ünlü parfüm ve kozmetik markalarını siz değerli tüketicisiyle buluşturarak, sadece online mağazamızda bulabileceğiniz özel ve niche markalarla fark yaratıyor. Tüm dünyadaki kozmetik sektöründeki yenilikleri ve değişimleri sürekli takip eden Narcisoparfume, bu yenilik ve değişimleri Türkiye'ye taşıyarak öncülük misyonunu sürdürüyor.

Geniş vizyonu ve müşteri memnuniyetine uyum sağlama konusundaki titizliği sayesinde vazgeçilmez bir parfüm mağazası haline gelmiştir.

Her konuda olduğu gibi, iletişim ve pazarlama stratejilerinde de planlı ve programlı çalışmalarını sürdürerek; Özel Günler, Bayram, Yılbaşı, Sevgililer günü, Anneler Günü, Babalar Günü gibi kampanyaların yanı sıra, sosyal medya hesaplarımızdaki kampanyalar ile de dikkati çekmeyi hedefleyen bir markadır.