Gizlilik Politikası

Narcisoparfume siz değerli müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla kişisel bilgilerinizi (ad, soyad, adres, yaş, telefon, e-posta vb.) sizlerden talep etmektedir. Bilgi işlem merkezinde bulunan bu bilgiler, müşterilerimize yönelik yaptığımız çalışmalarda kullanılmakta ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik müşteri "sınıflandırma" çalışmalarında sadece narcisoparfume.com bünyesinde kullanılmaktadır.

Narcisoparfume.com üyelik formlarında topladığı bilgileri, üyelerimizin bilgisi yada talebi olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satışını yapmamaktadır.

Narcisoparfume.com e-posta adresleri ve kişisel bilgilerin haricinde site kullanımı sırasında izlediği, ziyaretçi hareket ve tercihlerini analiz ederek yorumlamaktadır. Kişisel bilgiler içermeyen bu istatistiksel veriler, decantall.com müşterilerine daha özel alışveriş deneyimleri yaşatmak amacıyla kullanılmaktadır.

Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir.

Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece söz konusu müşteri ulaşabilmekte ve değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde narcisoparfume veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin decantall.com.tr ara yüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır. Bu hizmeti de 7 yılı aşkın tecrübeye sahip olan, güvenlik konusunda gelişmiş Sanal POS hizmeti veren PayTR firması üstlenmektedir. Biz mağaza sahipleri yalnızca kendi işimize odaklanırken değerli müşterilerimiz ise sahteciliğe karşı hep güvende olurlar.